Volné šití ve wellness hotelu Brdy

 

DEN: 20. – 21. 1. 2018
KDY: sobota program od 10.00 hod, konec v neděli 16.30 hod
POČET ÚČASTNÍKŮ: max. 20 (3 lektorky)
CENA: 1600 Kč (* cena nezahrnuje ubytování a jídlo)

 

POPIS: Pojeďte s námi zahájit další šicí sezónu! Užijeme si pohodlí a lákadel wellness hotelu, zrelaxujeme po vánočním zmatku a samozřejmě a hlavně budeme šít ;o). Volné šití patří k našim nejoblíbenějším a tak bude i prvním kurzem nového semestru, můžete šít, cokoliv si budete přát, se vším vám pomůžeme a poradíme, overlocky i coverlocky budou k dispozici.
 

LEKTORKY: Dana Ryglová, Alena Ryglová, Zdeňka Hončarová

 

Wellness hotel Brdy je nově zrenovovaný, komfortně vybavený hotel, který slouží hostům jako ideální výchozí bod turistických a poznávacích výprav do okolí a místo zasloužené relaxace a pohody. Hotel Brdy se nachází nedaleko centra města Spálené Poříčí. Zde budeme mít zajištěnou stravu (1x snídaně - součástí ceny za ubytování + 2x oběd + 1 večeře) a ubytování - to vše se bude platit na místě (ubytování se snídaní cca 600 Kč na osobu/noc). 

V případě zájmu nám napište na email cerpatplzen@seznam.cz. Rezervujeme vám v kurzu místo a poskytneme podrobnější informace (podmínkou je složení poloviny ceny kurzu - nevratné zálohy 800 Kč). Děkujeme a budeme se moc těšit :)