V roce 2021 a prozatím ani v roce 2022 nenabízíme kurzy šití pro děti

DĚTSKÝ KROUŽEK - TVOŘÍME A ŠIJEME 2020

TRVÁNÍ KURZU: 4.2. - 16.6. 2020 (20 lekcí: 2 vyučovací hodiny + 10 min přestávka) - PROBĚHL

DEN A ČAS: každé úterý 15 – 16:40 hod

POČET ÚČASTNÍKŮ: min 4. max.8

CENA: 2 560 Kč

 

POPIS: Děti se naučí různé techniky práce s barvami a látkou, jako je například batika, uzlování, potisk a tvorba vlastní vzorované látky, zároveň si osvojí základy ručního i strojového šití tak, abychom mohli vyrobené látky i zpracovat (jednoduchá sukně, šaty, nákupní tašky...) Vyrábět budeme nejen z látek, ale i z papíru a jiných materiálů, kde využijeme různé výtvarné techniky, například zajímavou techniku drhání - macramé, díky níž si mohou vyrobit vlastní náramky, šperky, kabelky, dekorace na zdi, závěsy na květiny, opasky, vodítka pro psy apod. Budeme si hrát nejen v dílně, ale i v přírodě, samozřejmě s ohledem na počasí. Pitný režim zajištěn. Veškerý výtvarný materiál v ceně (barvy, látky, pomůcky, galanterie,..).

LEKTORKA: Dana Muresan Ryglová

 

Přihlašování v rezervačním systému Kurzy šití Plzeň

 

 

Další termíny pravidelných kurzů budou zveřejněny cca v polovině srpna 2020, během letních prázdnin se pravidelné kurzy šití nekonají.

DĚTSKÝ KROUŽEK - TVOŘÍME A ŠIJEME 2019

 

DEN: 10.9. 2019 – 28.1. 2020 (18 lekcí bez 29.10.2019) - PROBĚHL

KDY: úterý 15.00 – 16.40 hod (2 vyučovací hodiny + 10 min přestávka)

POČET ÚČASTNÍKŮ: min. 4 a max. 8

CENA: 2 160 Kč

 

POPIS: Děti se naučí různé techniky práce s barvami a látkou, jako je například batika, uzlování, potisk a tvorba vlastní vzorované látky, zároveň si osvojí základy ručního i strojového šití tak, abychom mohli vyrobené látky i zpracovat (jednoduchá sukně, šaty, nákupní tašky...) Vyrábět budeme nejen z látek, ale i z papíru a jiných materiálů, kde využijeme různé výtvarné techniky, například zajímavou techniku drhání - macramé, díky níž si mohou vyrobit vlastní náramky, šperky, kabelky, dekorace na zdi, závěsy na květiny, opasky, vodítka pro psy apod. Budeme si hrát nejen v dílně, ale i v přírodě, samozřejmě s ohledem na počasí. Pitný režim zajištěn. Veškerý výtvarný materiál v ceně (barvy, látky, pomůcky, galanterie,..).

 

LEKTORKA: Dana Muresan Ryglová