Novinky

Volné šití v týdnu - zrušeno do odvolání

S ohledem na zdravotní problémy lektorky Dany (problémy s dýcháním) a doporučení lékaře jsme nuceni až do odvolání zrušit volné šití, které se koná každou středu (dopolední, odpolední, večerní).

Děkujeme Vám za pochopení.

Celý článek

Nový program kurzů šití duben - červen 2023

Právě jsme zveřejnili nový program kurzů na období duben - červen 2023. Opět nabízíme spoustu volného šití, a to jak v týdnu, tak o víkendu. Mezi víkendové kurzy jsme zařadili patchworkové neděle, oblíbené šatování a šití z úpletů. Máme pro vás připravené i menší projekty, které najdete pod názvem workshopy, naučíme vás různé druhy povladů na polštáře, kruhové i sportovní sukně, plážovou tašku i praktický set do kabelky.

Mrkněte na souhrn zde, budeme se těšit na setkání v kurzech :)

Celý článek

Termín dovolené - léto 2022

V termínu 11. - 21.8.2022 DOVOLENÁ - obracejte se na nás, prosím, pouze na e-mailu kurzysiti.plzen@seznam.cz nebo na sitisdanou@gmail.com

Budeme se těšit na setkání v kurzech :)

Celý článek

Nový program kurzů červen - srpen 2022

Nový program kurzů na období červen - srpen 2022! Do letního programu jsme zahrnuli převážně vaše oblíbené volné šití, kde si každý šije to, co chce - samozřejmě jak víkendové, tak v týdnu, aby si každý vybral termín, který mu vyhovuje.
Zařadili jsme na konci srpna i kurz šití pro začátečníky a třídenní šicí "tábor" pro dospělé. Užijeme si tři dny plné šití, ženské společnosti a pohody – dny, kdy necháme všechny starosti za hlavou. Po celý den budete mít zajištěnou lehkou, chutnou a zdravou stravu + pitný režim.

Budeme se těšit :)

Souhrn kurzů zde: Souhrn kurzů 2022

Celý článek

Volné šití s lektorkou - neděle 10.4.2022 - zbývají volná místa!

DEN: 10.4. 2022

KDY: neděle 9 – 17.30 hod

POČET ÚČASTNÍKŮ: min.3 max.5/den

CENA: 1 500 Kč/den

 

POPIS: Velmi oblíbený typ kurzu, kde si každý šije to, co chce. Přijďte si ušít cokoliv si budete přát nebo na co si sama netroufnete, volba výrobku je zcela na vás. Pomůžeme vám se střihem i postupem. K dispozici máte plně vybavenou šicí dílnu – šicí stroje, overlocky i coverlocky a další :) Přihlásit se můžete jen na sobotu, neděli, nebo oba dny.

 

LEKTORKA: Dana Muresan Ryglová

Přihlášení: Rezervační systém

 

Celý článek

Anketa

Láká vás možnost šít si oblečení podle svých představ?

Celkový počet hlasů: 3586

Obchodní informace

OBCHODNÍ ÚDAJE

Centrum ručních prací a tovrby z.s.
sídlo: Úslavská 339/2
místo konání kurzů: Guldenerova 2177/37

326 00 Plzeň
IČO: 06399240
Odpovědná osoba: Lenka Terelmesová,DiS.
Spisová značka: L 8144 vedená u Krajského soudu v Plzni

Celý článek