Tato část webových stránek je určena všem, kteří se zajímají o šití a rádi by se v  této dovednosti zdokonalili nebo se jí od základu naučili. Proto jsme pro vás otevřeli od února 2011 kurzy šití na šicím stroji a tvorby střihů. Letos tedy probíhá již šestý ročník. Tyto kurzy jsou určeny pro všechny, kdo chtějí nejen sobě, ale třeba i svým blízkým udělat radost něčím vlastnoručně ušitým, těm kdo se chtějí věnovat šití jako krásnému tvořivému koníčku anebo těm, kteří se chtějí oblékat podle vlastního vkusu.

Všechny kurzy probíhají v pohodovém prostředí DEPO2015. K dispozici je potřebná galanterie a materiál na vzorníky. Po přihlášení na kurz vám v mailu přijde přesný seznam potřebných pomůcek. Rozhodně doporučuji, aby si každý účastník přinesl vlastní šicí stroj, zejména u začátečnických kurzů, aby vás pak doma nezaskočili drobné potíže se seřízením.

Novinkou je sleva na galanterii v partnerském obchodě v Plzni, který umožňuje i nákup přes e-shop a možnost zakoupení si balíčků pomůcek pro šití, jak pro začátečníky, tak pro patchwork - podrobnosti se dozvíte na kurzu.

Kurzy probíhají v malých skupinách, tak aby na každého z účastníků měla lektorka dostatek času.

Přihlašování v rezervačním systému Kurzy šití Plzeň.