Tato část webových stránek je určena všem, kteří se zajímají o šití a rádi by se v  této dovednosti zdokonalili nebo se jí od základu naučili. Proto jsme pro vás otevřeli od února 2011 kurzy šití na šicím stroji a tvorby střihů. Letos tedy probíhá již devátý ročník. Tyto kurzy jsou určeny pro všechny, kdo chtějí nejen sobě, ale třeba i svým blízkým udělat radost něčím vlastnoručně ušitým, těm kdo se chtějí věnovat šití jako krásnému tvořivému koníčku anebo těm, kteří se chtějí oblékat podle vlastního vkusu.

Všechny kurzy probíhaly do 28.2.2019 v kreativním prostředí DEPO2015. Od 1.3.2019 se nacházíme na adrese Úslavská 339/2, 326 00 Plzeň. K dispozici je potřebná galanterie a materiál na vzorníky. Po přihlášení na kurz vám v e-mailu přijde přesný seznam potřebných pomůcek. Rozhodně doporučuji, aby si každý účastník přinesl vlastní šicí stroj, zejména u začátečnických kurzů, aby vás pak doma nezaskočili drobné potíže se seřízením.

Novinkou je sleva na galanterii v partnerském obchodě v Plzni, který umožňuje i nákup přes e-shop a možnost zakoupení si balíčků pomůcek pro šití, jak pro začátečníky, tak pro patchwork - podrobnosti se dozvíte na kurzu.

Kurzy probíhají v malých skupinách tak, aby na každého z účastníků měla lektorka dostatek času.

Souhrn všech kurzů najdete zde.

Přihlašování v rezervačním systému Kurzy šití Plzeň.