Tato část webových stránek je určena všem, kteří se zajímají o šití a rádi by se v  této dovednosti zdokonalili nebo se jí od základu naučili. Proto jsme pro vás otevřeli od února 2011 kurzy šití na šicím stroji a tvorby střihů. Letos tedy probíhá již šestý ročník. Tyto kurzy jsou určeny pro všechny, kdo chtějí nejen sobě, ale třeba i svým blízkým udělat radost něčím vlastnoručně ušitým, těm kdo se chtějí věnovat šití jako krásnému tvořivému koníčku anebo těm, kteří se chtějí oblékat podle vlastního vkusu.

Všechny kurzy probíhají v pohodovém prostředí DEPO2015. K dispozici je potřebná galanterie a materiál na vzorníky. Po přihlášení na kurz vám v mailu přijde přesný seznam potřebných pomůcek. Rozhodně doporučuji, aby si každý účastník přinesl vlastní šicí stroj, zejména u začátečnických kurzů, aby vás pak doma nezaskočili drobné potíže se seřízením.

Novinkou je sleva na galanterii v partnerském obchodě v Plzni, který umožňuje i nákup přes e-shop a možnost zakoupení si balíčků pomůcek pro šití, jak pro začátečníky, tak pro patchwork - podrobnosti se dozvíte na kurzu.

Kurzy probíhají v malých skupinách, tak aby na každého z účastníků měla lektorka dostatek času.

 

 

Diskusní téma: Kurzy šití

kurz šití 2017

Dobrý den,chci se zeptat na nejbližší termín kurzu šití.Měla bych jsem vážný zájem.Děkuji za odpověď.Hezký den Gábina

Ukr

Termin kyrky a Cena kurzu. Ja by htela od

10. 05. 2017

Kurz šití - začátečníci

Dobrý den, také bych se ráda zeptala na kurz šití pro začátečníky v roce 2017? Měla bych zájem :) Děkuji, hezký den.

Pravidelné kurzy šití 2017

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jaké dny se bude konat 2. semestr pravidelného kurzu šití pro začátečníky, popřípadě kdy budou tyto termíny k nalezení na vašich stránkách? Děkuji, krásný den.

Kurz šití pro začátníky

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli budete otvírat kurz pro začátečníky i v roce 2017? Děkuji. Hezký den

Re: Kurz šití pro začátníky

Dobrý den Štěpánko, samozřejmě kurzy budou i příští rok. Hned 7.-8.1.2017 bude víkendový kurz a od února začne nový semestr kurzů, kde určitě budou i nové termíny pravidelných kurzů šití pro začátečníky. ještě uvažujeme o mimořádném termínu v tomto roce a to v termínu 26.-27.11.2016. Pokud by vás tento termín zajímal, prosím napište mail nebo zavolejte. :-)
Dana Ryglová

kurz šití pro začátečníky

Dobrý den, plánujete v blízké době ještě nějaký víkendový kurz pro začátečníky? Předem děkuji za odpověd.

Časové rozvržení kurzu šití pro začátečníky

Dobrý den,

jak je hodinově rozvržen kurz šití pro začátečníky v termínu 30. 4. - 1.5.?
Děkuji a přeji pěkný den.

Marcela

Re: Časové rozvržení kurzu šití pro začátečníky

Dobrý den, víkendové kurzy pro začátečníky jsou po oba dny od 9 hod do 17.30 hod. Je to intenzivní kurz, hodně toho zvládneme i se se strojem rychle skamarádíte. Za sobotu si osvojíme základní dovednosti a v neděli už šijeme první opravdový výrobek...sukni, tašku, polštáře, jednoduchou kabelku...podle vašeho přání.

Kurz korzetů

Dobrý den paní Marková, prosím kdy se bude konat víkendový kurz šití korzetů. Již jsem Vám telefonovala a velice se na kurz těším. Děkuji za odpověd a termín :-) . Gonosová Simona

Přidat nový příspěvek