Recenze

Jana 5.7. 2019:
Viz článek z webu DIYČESKY.CZ: https://diycesky.cz/kurzy-siti-plzen-recenze/
 
 
recenze z Facebooku:
 
Jana 2.7.2019:
Byla jsem na kurzu šití kolové sukně. Paní Dana je naprosto úžasná. V dílně panuje skvělá atmosféra, každému se dostane potřebné rady a pomoci. Odcházela jsme nadšená s ušitou sukní, ve které můžu jít na veřejnost.
 
 
Christine 16.2. 2019 : 
Kurz šití pro začátečníky je bomba, velmi oceňuji individuální přístup, děkuji.
 
 
Silvie 23.1. 2019:
Děkuji za úžasnou atmosféru, která v dílně probíhá a za možnost se díky vám naučit vyrábět krásné věci. Těším se na další kurzy a lekce šití.
 
 
Edita 14.1. 2019:
Děkuji za úžasnou sobotu ve vašem kurzu šítí, příjemnou atmosféru, trpělivost při dávání rady za radou u mého začátečnického šití. Už teď se těším na další z mnoha kurzů, které nabízíte. Ještě jednou DĚKUJI 
 
 
Michaela 10.12. 2018:
Absolvovala jsem opakovaně některé kurzy. Největším přínosem pro mne byl kurz konstrukce střihu. Sama si již troufnu vytvořit střih na míru. Moc děkuji.
 
 
Zuzana 10.12. 2018:
Skvěle, vtipně, kreativně, pohodově strávené chvíle v dnešním shonu a stresu, hodná a neskutečně trpělivá lektorka- díky Dano! Přijdu zas! 
 
 
Veronika 11.10. 2018:
Vikendovy kurz pro zacatecniky mi byl prinosem, co se sicich dovednosti tyce, zaroven i relaxem a jsem velmi rada, ze jsem investovala cas prave sem. Lektorka Dana je fajnova zenska a s jejim pristupem se sije jedna radost. Z kurzu jsme si odnasely hned nekolik vlastnorucne usitych vyrobku a doma diky tomu vypadaly jak profici. Doporucuji!
 
 
Alena 11.10. 2018:
Mám za sebou víkendový kurz pro začátečníky. Dcerka se nemůže dočkat až si spolu něco o víkendu ušijeme. Stroje se již nebojím a nemám obavu nechat malou šít také. Už se těším na další podobný kurz ( třeba sukně atd.),protože je to opravdu výborný relax a není třeba se ničeho bát. Ted ještě pořídit pořádné nádobíčko a pomůcky a hurá na tvoření.Kurz vřele doporučuji a lektorka Dana je prostě úžasná.....
 
 
Anna 13.8. 2018:
Všem vřele doporučuji tento kurz, absolvovala jsem kurz pro začátečníky a po třech dnech jsem byla schopná si ušít vlastní sukni. Paní Ryglová je velmi trpělivá, všechno krásně vysvětlí, k tomu ještě skvělé zázemí vybavené dílny, kde čas příjemně ubíhá. Pokud se chcete naučit pořádně šít, jděte do toho!
 
 
Kateřina 24.6. 2018: 
Tento víkend jsem strávila na kurzu pro začátečníky. Skvělá atmosféra, úžasné lektorky a čas neuvěřitelně utekl. Odnesla jsem si tašku, kosmetičkou taštičku, jahelníček, levandulový sáček a ozdobný pytlík. Jsem nadšená! Krásný relax! Veliká motivace. Ženy zkuste to! Děkuji Daně a Zdeňce.
 
 
Anna 24.6. 2018:
Jsem nadšená...v živote jsem neušila ani Ň a po víkendu s kurzysitiplzen jsem si ušila hafo výrobků včetně kosmetky se vsazenym zipem.
 
 
Jana 23.9. 2017: 
Jsem moc rada, ze jsem oslovila prave pani Ryglovou s dotazem, zda by mne, memu priteli a nasim detem usila neco "hezkeho" na nasi svatbu. Dvoje svatebni saty (jedny velke a jedny male) a krasne panske kalhoty (taktez v dvojim provedeni). Byli jsme nadseni a cely den jsme se citili skvele! Velmi peclive propracovane a pohodlne. Navic je pani fakt sympatanda. Moc Vam dekuji, Dani!
 
 
Věra 14.7. 2017:
Moc chválíme paní Zuzku a Alenku, které vedly příměstský tábor. Marušce se moc líbilo a ještě si domů odnesla krásné výrobky. Tábor doporučujem všem tvořivým dětem a doufáme, že příští rok se bude opět konat.
 
 
Děkujeme vám za krásná slova, děláte nám radost. Tým Kurzy šití Plzeň. 
 

Recenze Kurzy šití Plzeň

V případě, že jste si vyzkoušeli naše kurzy šití, napište nám, prosím, recenzi. Budeme rádi za každou chválu i připomínku. Děkujeme ;)