Dana Ryglová

Pro někoho jen obyčejná švadlena, pro někoho návrhářka, pro někoho člověk, který  dokáže poradit a změnit šatník a možná i celý život.
Krejčovsví není jen pouhý šicí stroj. Je to ucelený proces, který začíná nápadem, rozkresleným na obyčejném papíře, pokračuje konstrukcí precizního střihu a výběrem vhodné látky, úpravami během zkoušek se zákazníkem, končí realizací a předáním díla a je jedno, jestli to jsou maturitní šaty, pánský oblek nebo historický kostým. Celý proces obvykle netrvá déle než 4 týdny.

Za více než svojí dvacetiletou praxi a 12 let existence zakázkového krejčovství jsem realizovala projekty pro historické a taneční skupiny, kostýmy pro dětská divadelní představení, ale i pro maturitní předtančení, svatební šaty a individuální modely business kostýmků a pánských obleků. Samozřejmostí jsou i zakázky menší jako sukně, kalhoty a jiné součásti osobní garderóby.

Kurzy šití Plzeň

Již desátým rokem pořádáme kurzy šití v Plzni. Do 28.2.2019 probíhaly kurzy v kreativní zóně DEPO2015. Nyní se nacházíme na adrese Úslavská 339/2, 326 00 Plzeň. Nabízíme kurzy téměř pro všechny věkové kategorie - pro děti, mládež, dospělé, pokročilé i začátečníky. Máte zde možnost naučit se něco nového od úplných začátků až po vlastní výrobek nebo se zdokonalit v tom, co již umíte. Rozvíjíme zde Vaši kreativitu a fantazii - té se u nás meze nekladou. Kompletní program si můžete prohlédnout v menu kurzů šití. 

Uvedené částky za kurz jsou bez materiálu. Materiál si na jednotlivé kurzy musíte donést vlastní (nějaké látky a galanterii máme i na dílně). Tuto informaci se dozvíte vždy z podrobných informací, které vám posíláme před konáním kurzu na vaši emailovou adresu. Vyjímkou jsou kurzy šití pro začátečníky, kteří mají veškerý materiál včetně pracovních sešitů v ceně.

Přihlašování v rezervačním systému Kurzy šití Plzeň.