Tato forma kurzu je pro každého, kdo si z běžné nabídky nevybere ať z časových nebo obsahových důvodů, či upřednostňuje osobní přístup a tempo. I tady si můžete vybrat z několika variant kurzu, které se liší systémem práce i cenou. Je možné chodit i jako dvojice kamarádek či spolužaček.
Nejčastěji kurz probíhá tak, že v předem domluvený čas a hodinu se sejdeme v dílně na adrese Guldenerova 2177/37, 326 00 Plzeň, společně nastříháme plánovaný výrobek a krok za krokem postupujeme vpřed. Někdo část práce, na kterou si troufne sám, udělá doma a pak pokračujeme společně. Je to jistá forma koučingu. 
Je možné individuální formou kurzu jít od samého začátku tj. od začátečníka až po pokročilého. Vše je věcí domluvy a je-li to v našich možnostech, maximálně Vám vyjdeme vstříc.
Tento kurz je vhodný i pro ty, kteří se chtějí naučit šít historické či orientální, flamencové a jiné kostýmy.

Individuální kurzy šití

Pravidelné individuální kurzy šití

Kurz určený pro všechny, kteří se chtějí šití opravdu věnovat. V předem domluveném rytmu - týdně, ob týden či měsíčně, podle Vašich časových možností, se konají jedno až dvouhodinové bloky, na kterých si pod mým vedením ušijete Vámi zvolený výrobek. Případně společně stříháme a domluvíme postup, třeba i pro několik výrobků současně, můžete šít doma a na další hodině uděláme zkoušky, povíme si jak dál - případně vypracujeme složitější detaily společně atp. K dispozici máte plně vybavenou šicí dílnu (samozřejmě si můžete donést vlastní šicí stroj, na kterém jste zvyklá šít). Kurz může být složen z výuky střihů a šití, nebo jen z šití. Vše podle Vašeho přání. Kurz se platí hodinově za každou odučenou hodinu.

Cena: 500 - 800 Kč/hod (dle náročnosti projektu)

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu kurzysiti.plzen@seznam.cz nebo na telefonním čísle 775 996 440

Celý článek

Individuální kurzy šití - odborné konzultace

Forma kurzu vhodná zejména pro pokročilejší a zkušenější, kteří většinu šití zvládnou samostatně a jen občas se dostanou do úzkých a potřebují pomoci. Pak stačí zavolat nebo nám napsat, domluvit si termín a přijít .. a problém vyřešíme společně. Druhá skupina klientů, pro které je tato forma určena, jsou ti, kteří se chtějí učit jen střihy. Ráda Vás naučím všechny konstrukce oděvů podle potřeby a naučím Vás střihy modelovat a upravovat podle Vašeho přání.
Kurz se platí hodinově za každou odučenou hodinu.

Cena: 500 - 800 Kč/hod (dle náročnosti projektu)

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu kurzysiti.plzen@seznam.cz nebo na telefonním čísle 775 996 440

Celý článek