Novinky

Program kurzů leden - červen 2018!

Máme pro vás připravený nový program kurzů šití v šicí dílně DEPO2015 Plzeň na 1. pololetí roku 2018. Začínáme hned několika novinkami. Tou nejdůležitější je, že nově jsou naše kurzy zastřešené spolkem CERPAT – Centrum ručních prací a tvorby. Druhou neméně důležitou novinkou je přihlašovací systém, který bude spuštěn 15. 1. 2018 v 0.00 hod. Odkaz na systém včas zveřejníme, bude to jediný možný způsob, jak se na naše kurzy přihlásit. Další novinkou jsou samozřejmě nové kurzy. Například pokračování kurzu střihu, volné šití ve wellness hotelu Brdy, které najdete přímo v novém programu. Doufáme, že si každý z vás v naší nabídce najde přesně něco pro sebe! Budeme se těšit :)

 

Celý článek

Poukazy na kurzy šití

Nyní Vám nabízíme možnost, nechat si u nás zhotovit originální dárkové poukazy na určitou částku, či kurz pro Vaše blízké. V případě zájmu nám napište na email kurzysiti.plzen@seznam.cz

 

Celý článek

E-shop Brother s. r. o.

Již pátým rokem pořádáme kurzy šití v Plzni v kreativní zóně DEPO2015. Nabízíme kurzy téměř pro všechny věkové kategorie - pro děti, mládež, dospělé, pokročilé a začátečníky. Máte zde možnost naučit se něco nového od úplných začátků až po vlastní výrobek nebo se zdokonalit v tom, co již umíte. Rozvíjíme zde Vaši kreativitu a fantazii - té se u nás meze nekladou :)

Díky naší spolupráci s firmou Brother máme možnost používat šicí techniku této značky i v kreativních dílnách při kurzech šití, které pořádáme. Můžete si tak u nás vyzkoušet, zda by Vám stroj vyhovoval a zároveň se něco nového naučit. S výběrem strojů Vám rádi pomůžeme a v případě zájmu i naučíme, jak ho správně používat.

Celý článek

Máme stránku na facebooku :)

Pro všechny, kteří mají rádi ty nejčerstvější informace a občas se také rádi pochlubí svým dílem, jsme vytvořili skupinu na faceboku Kurzy šití Plzeň.
Těšíme se na spolupráci v příjemném kolektivu.
 

 

Celý článek

Anketa

Láká vás možnost šít si oblečení podle svých představ?

Celkový počet hlasů: 4141

Obchodní informace

OBCHODNÍ ÚDAJE

Centrum ručních prací a tovrby z.s.
sídlo: Úslavská 339/2
místo konání kurzů: Guldenerova 2177/37

326 00 Plzeň
IČO: 06399240
Odpovědná osoba: Lenka Terelmesová,DiS.
Spisová značka: L 8144 vedená u Krajského soudu v Plzni

Celý článek